Jump to content
Sign in to follow this  
EKaleta.com

Cena specjalna na dany produkt dla określnego klienta

Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?  

1 member has voted

1. 1. Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?

• Tak
      1
    • Nie
      0

Recommended Posts

Są klienci, którzy kupują często określony produkt w dużej ilości. Chciałabym móc przypisać klientowi określoną cenę specjalną lub rabat tylko dla niego i tylko na określony produkt. Obecnie można przypisać rabat indywidualny ale na cały asortyment. To jest ok ale można to rozwinąć. To działa. Sprawdziłam na sobie. Ja u moich dostawców mam przypisana cenę specjalną na dany produkt, która jest niezależna od innych rabatów.
  • Like 1

Mamy tysiące klientów i tysiące produktów, jeżeli miałbym tworzyć kod rabatowy dla każdego klienta na każdy produkt to nic innego bym w życiu nie robił tylko rabatował. Dla mnie taka funkcjonalność jest obowiązkowa by korzystać w pełni z shopera. Rejestruje się u mnie hurtownik który ma na pieczywo 15% rabatu ale na bułkę grahamkę 20%. Każdy klient hurtowy powinien mieć swoją indywidualną cenę.

@Krzysztof_ a próbowałeś rozwiązać ten problem poprzez progi cenowe? Uruchomiłbyś drugi prób cenowy, poprzez plik CSV zbiorczo dodał hurtowe ceny dla wszystkich kilku tysięcy produktów, po czym twoi klienci po zalogowaniu się na "hurtowe" konto mieli by ceny odpowiednie dla nich. I mogłaby to być zniżka 15% na pieczywo, ale na bułkę grahamkę 20% - po prostu w ten sposób zniżył byś ceny w drugim progu cenowym.

EDIT: Możesz jeszcze użyć trzeciego progu cenowego, żeby rozróżnić różnych "hurtowników".

Jeżeli natomiast tych kombinacji jest więcej ( jest multum kombinacji jacy hurtownicy mają jakie zniżki na które produkty) to niestety pozostaje kwestia kodów rabatowych,