Jump to content
Qproject

Łączenie produków w zestawy

Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?  

9 members have voted

1. 1. Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?

• Tak
      38
    • Nie
      0

Recommended Posts

W wielu branżach bardzo przydatna jest możliwość łączenia produktów w zestawy, gdzie oczywiście taki zestaw jest tańszy niż każdy produkt kupiony z osobna . W obecnej wersji trzeba samemu kompletować zestawy i dodawać je jako osobne produkty do sklepu co niepotrzebnie zajmuje masę czasu. Większość platform ma takie możliwości więc myślę, że warto podgonić konkurencję :)

W kwestii pakietu/zestawu. Mam dużo produktów i chętnie bym widział taki sposób. Np. 5 koszulek + 1 gratis. Wystawiam nowy produkt/pakiet/zestaw i zaznaczam haczykiem, które produkty wchodzą w jego zestaw. Wtedy klient wybiera sobie co wchodzi w zawartość pakietu. np. koszulka 1; koszulka 2; itd.. do koszulka gratis. Można coś takiego zrobić jako grupa wariantów, próbowałem ale wariant ma ograniczenie do 100 kombinacji ;( Pomyślcie jak to zrobić ?

Konkurencja dawno wprowadziła już możliwość łączenia w zestawy. U nas też tego brakuje aby z produktu zrobić zestaw dodając do niego różne akcesoria. Funkcja musiałaby obsługiwać warianty.

Mamy podkategorie : kolczyki, wisiorki, pierścionki. Shoper nie pozwala jednak zrobić podkategorii : 'Zestawy biżuterii' w której kupowałoby się konkretny zestaw 3 produktów w niższej cenie niż każdy jednostkowo. Do tego 'Zestawy produktów' posiadałaby osobne zdjęcia całego zestawu, a nie pojedynczych produktów. Kupno elementów z zestawu automatycznie zmniejszałoby stan magazynowy poszczególnych produktów wchodzących w skład zestawu (czyli w innych kategoriach). Oczywiście istnieją już tzw. 'produkty powiązane', ale każdy klient woli widzieć od razu gotowe zestawy produktów niż klikać na każdy kolejny produkt szukając czy ma powiązany jakiś inny element do zestawu.

zestawy to myślę, że teraz podstawa zarówno w handlu stacjonarnymi, jak równiez internetowym. Przy okazji ZWIĘKSZA SPRZEDAŻ, a to nadrzędny cel każdego sklepu, każde firmy. Przy okazji dobrze, jak klient mógłby wybierać w wariantach każdego produktu, w tym także w wariantach powodujących zmianę ceny - warianty mogą być takie same jak warianty produktów wchodzących w skład kompletu.

Kiedy będzie można łączyć towary w zestawy? np. Mam w asortymencie obudowę aparatu 'BODY' do której pasują różne obiektywy znajdujące się również w asortymencie 'OB1', 'OB2' ....'OBX' Jak zrobić aby klient kupując 'BODY' miał możliwość skompletowania zestawu z obiektywem z wyboru: 'OB1', 'OB2' ....'OBX' ????? Nie da się? *robienie wariantów już mnie nudzi'

Tak, potrzebna jest taka funkcjonalność. Z możliwością prezentacji na stronie produktu i w koszyku.
Przykładowo:
Produkt A + B + C = zestaw X
Produkt A + B + C + D (GRATIS)
Zestaw X + produkt A = promo -15%
Zestaw X + produkt A (GRATIS).
Ilość produktów jest tylko przykładowa. Nie powinno być ograniczeń dla tworzenia zestawów jak to ma miejsce w przypadku cen hurtowych (nie rozumiem dlaczego są tylko dwie ceny? >:()

A może ktoś wie gdzie można kupić taki dodatek do Shopera?

Edited by CarChem

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.