Jump to content

Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?  

4 members have voted

1. 1. Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?

• Tak
      9
    • Nie
      0

Recommended Posts

W integracji z Paczkomatami InPost brakuje istotnej funkcji, która nie pozwala na pracę z tym systemem w przypadku większych sklepów. Mianowicie, jeżeli mamy większą ilość paczek to nie nadajemy ich Paczkomat - Paczkomat tylko odbiór przez kuriera i dostawa do Paczkomatu, a takiej opcji dostawca oprogramowania czyli Shoper nie przewidział Niestety Shoper tego nie przewidział i nie można tak zrobić...

niestety system pozwala jedynie nadawać paczki w paczkomacie lub w oddziale INpost, a nie daje mozliwości zamówienia kuriera gdy ma sie 5 paczek lub więcej

I co, od maja nic w temacie? Jakich Wy macie programistów, że nie potrafią jednego pola wyboru przenieść z zakładki konfiguracyjnej do zakładki w której się szykuje paczkę? Jak nie wiecie jak to zrobić to może mój syn z gimnazjum Wam pomoże bo takie bzdety robi się w 5 minut a nie przez rok!
  • Like 1

I kiedy zostanie wprowadzona opcja polecony inpost? to jest dużo tańsze niż zwykły paczkomat, a dla małych paczek idealne. A to też kwestia dodania pola tylko! Do gabarytu A, B, C jeszcze polecony - prościzna, a ilu klientów byłoby szczęśliwych z powodu jeszcze tańszej przesyłki :)

I zagraniczne paczkomaty i kuriera Inpost należałoby rozważyć w integracji, bo mają konkurencyjne ceny.

Nadal nie ma integracji dla poleconych InPost, o crossborder managerze nawet nie ma sensu wspominać. Przez telefon uzyskałem jedynie informację, że nie jest planowane rozszerzenie tej integracji - proszę przemyślcie to i przekalkulujcie ilu klientów przez to stracicie.
Polecony InPost oraz jego allegrowa odmiana jest idealny do bardzo dużej gamy przedmiotów. Poważnie zaczynam się zastanawiać nad zmianą platformy.

• Like 1

Podpisałam umowę z Inpostem, bo w dziale wysyłek Shoper wykazuje taką możliwość jak wysyłki "Shoper paczkomaty". umowa na 2 lata, na kuriera też, abonamentowa, płacić trzeba, a okazuje się, że nie ma takiej możliwości w shoperze, jak integracja z inpostem. jest, ale tylko teoretyczna, jest to tylko reklama narażająca na straty. podpisałam umowę na 18tys zł, czy wyślę czy nie, trzeba zapłacić, a tu się nie da robić wysyłek.... Shoper wymaga tokena i id firmy, którego inpost nie dostarcza, choć inpost też zapewniał, że taka integracja będzie możliwa po podpisaniu umowy. czuję się nabita w butelkę przez 2 firmy, dreamcommerce i inpost. czy ktoś z Was ma integrację z inpostem i działa mu to poprawnie? otrzymaliście "token" i "id" z inpostu? czy tylko mnie nie chcą go udostępnić? czy może inpost w ogóle takich rzeczy nie przesyłą i żadna integracja nie jest możliwa w shoperze...

Jesteśmy w kontakcie z InPost i staramy się ustalić, dlaczego zaistniała taka sytuacja. Mamy też Twoje zgłoszenie w Dziale Obsługi Klienta - jak tylko otrzymamy jakieś informacje zwrotne od InPost, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

Edit: Mamy już odpowiedź z InPost, kolega z DOK przesłał do Ciebie wiadomość - mam nadzieję, że uda nam się tę sprawę pozytywnie zakończyć. 

Dnia 31.03.2019 at 12:32, [email protected] napisał:

Podpisałam umowę z Inpostem, bo w dziale wysyłek Shoper wykazuje taką możliwość jak wysyłki "Shoper paczkomaty". umowa na 2 lata, na kuriera też, abonamentowa, płacić trzeba, a okazuje się, że nie ma takiej możliwości w shoperze, jak integracja z inpostem. jest, ale tylko teoretyczna, jest to tylko reklama narażająca na straty. podpisałam umowę na 18tys zł, czy wyślę czy nie, trzeba zapłacić, a tu się nie da robić wysyłek.... Shoper wymaga tokena i id firmy, którego inpost nie dostarcza, choć inpost też zapewniał, że taka integracja będzie możliwa po podpisaniu umowy. czuję się nabita w butelkę przez 2 firmy, dreamcommerce i inpost. czy ktoś z Was ma integrację z inpostem i działa mu to poprawnie? otrzymaliście "token" i "id" z inpostu? czy tylko mnie nie chcą go udostępnić? czy może inpost w ogóle takich rzeczy nie przesyłą i żadna integracja nie jest możliwa w shoperze...

Witam,

u mnie to samo. Niby dostałem ID organizacji i token, ale niestety nie działają. :-(

U mnie ID i token działają, przysłane są osobno.

Najśmieszniejsze jest to, że nie trzeba mieć umowy z Inpost, wystarczy założyć sobie konto prepaid i do tego konta poprosić o wygenerowanie ID/Token.

Zwróć proszę uwagę, że Token jest bardo długi. Upewnij się, że skopiowałaś i wkleiłaś cały.

Tego też nie wiedziałem....

Dzień dobry

W temacie integracji InPost wysyłałem miesiąc temu sugestię dotyczącą możliwości drukowania minimum trzech listów przewozowych na jednej stronie,aktualnie można jeden co zajmuje tylko 1/3 kartki co jest po prostu czasochłonnym marnotrawstwem papieru.
Można także zmienić sam format listu przewozowego, tak aby na jedną stronę weszły 4 kafelki, jak to jest u innych operatorów z którymi współpracuję, m.in. SENDiT.
miłego dnia !