Jump to content
Sign in to follow this  
Elhandel

Odbiór w punkcie.

Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?  

9 members have voted

1. 1. Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?

• Tak
      12
    • Nie
      0

Recommended Posts

Witam, Proponuję wprowadzić odbiór w punkcie Poczta Polska. Mam sporo zmówień z tą opcją i muszę przechodzić do EN żeby to wysłać. Proszę się nad tym zastanowić.

Witam, odbiór w punkcie jest obsługiwany przez panel administracyjny. Jeżeli dany typ przesyłki ma taka opcję po stronie PP, również istnieje możliwość nadania do puntu przez administratora sklepu.

Właśnie o to chodzi, żeby klient mógł wybrać sobie placówkę odbioru tak samo jak wybiera paczkomat - klienci przecież nie znają adresów swoich up i wpisują swój adres i więcej jest zamieszania niż pożytku z takim użytkowaniem opcji odbiór na poczcie...

To jest bardzo fajne narzędzie wielu klientów właśnie ma świadomość i doskonale sie orientuja w placówkach bo gdzies te polecone listy odbierają. Allegro ma do tego podłączoną świetną mapkę gdzie wybierasz sobie dokładną lokalizacje w pobliżu zamieszkania. A dwa jeżeli dziennie wpada do sklepu 20 zamówień i trzeba wybrać za nich swoje UP.... to jaki to ma sens to jest strata czas!

Szczerze, to nieco poza tym tematem. Ale nie wiem po co to forum. Nikt poza użytkownikami się nie udziela.

Niestety ale to forum to jest jakaś żenada ze strony Shopera.

W mojej ocenie wygląda to tak, że mamy forum bo konkurencja także ma. Zawsze możemy złapać dociekliwych potencjalnych klientów, gdyby spytali jak wygląda suport. Przecież nawet mamy forum.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.