Jump to content
Arek-g4

Promocje - czas do końca.

Recommended Posts

Kolejna sugestia z mojej strony: promocje mogłyby mieć opcję wyświetlania zegara odliczającego czas do końca. Zegar ten mógłby być widoczny w oknie produktu, ale również jako moduł na stronie głównej. Tak np. jednodniowa promocja z zegarem lub paskiem, który pokazuje czas do końca mogłaby fajnie nakręcać sprzedaż.

Druga sprawa to o zakończeniu promocji lub zbliżaniu się do końca mógłby informować jakiś komunikat widoczny po zalogowaniu na zaplecze. Takie komunikaty mogłyby pokazywać więcej rzeczy swoją drogą...

• Upvote 1

Ja też czasem korzystam z usług tej firmy - nie zawsze są to produkty gotowe.

Ci co maja własną licencję mają tą przewagę, że mają dostęp do pełnego kodu i mogą korzystać z różnych dodatków, ale nie zapominajmy o innych, klientach, którzy zdecydowali się na abonament.

Oni też bu chcieli coś od życia :)

Wracam do tematu: a jeśli wygeneruję taki kod Java Script z zegarem to jest możliwość, żebym go gdzieś wkleił? :) Z góry przepraszam - jestem zielony w CSS i JS i jasnozielony w HTML...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.