Jump to content
Sign in to follow this  
Ela

Apka Smartsupp: problem z uruchomieniem

Recommended Posts

Dzień dobry, mam problem z instalacją aplikacji Smartsupp w sklepie. Instrukcja dostępna na stronie Shopera oraz ta dostępna na Smartsupp nieco się różnią od tego co mi się w panelu wyświetliło. Niemniej jednak kod, który się automatycznie wkleił, wygląda na poprawny, zawiera także kod klucza, a jednak ani okno chatu się nie uruchomiło w sklepie, ani w panelu Smartsupp nie widać żadnych danych zaciąganych ze sklepu. Tak jakby jednak to się nie zainstalowało poprawnie.

Kod klucza wkleiłam w pole "Ustawienia zaawansowane: Kod opcjonalny do zaawansowanej personalizacji Smartsupp API", bo nie pokazało mi się takie pole jak na instrukcji.

Czy trzeba wykonać jeszcze jakieś dodatkowe czynności, aby uruchomić tę apkę?

Nie wiem co dokładnie i jak zrobiłaś ale:

- instalacja appki

- rejestracja konta na smartsupp

na stronie smartsupp po zalogowaniu się idziesz do zakładki moje konto > chat kod > skopiuj ten kod i wklej go w shoperze w miejsce: konfiguracja > integracje > własne > nagłówek head (pierwsze okno)

zapisz, wyczyść cache i sprawdź na stronie. Oczywiście w panelu smartsupp trzeba wszystko skonfigurować kiedy ma się powiać i jakiej treści "dymek" itp, itd...

Tak zrobiłam z drobną różnicą. Smartsupp jako aplikacja dostaje uprawnienia po instalacji do wstawienia kodu w footer. Zatem kod pojawia się automatycznie w szablonie. Zgodnie z zaleceniami Smartsupp rzeczywiście powinno to być w sekcji head, ale jak wstawiam kod sama to sklep się krzaczy i przestaje działać wywalając komunikat błędu.

Edited by Ela

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.