Jump to content
OPTO

Sortowanie / wyświetlanie produktów (stan dostępności)

Recommended Posts

Czy jest możliwość zmiany wyświetlania produktów uwzględniając ich stan dostępności dostępności wraz z możliwością/brakiem ich kupowania?

Są produkty dostępne / niedostępne z możliwością zakupu. Jednak są i możliwości "wygaszenia" produktów z brakiem możliwości zakupu a są wyświetlane. W takim przypadku dobrze, aby podczas wyświetlania tych produktów przez klienta pojawiały się na końcu (zmiana priorytetu)

@OPTO jeżeli pytanie jest aktualne - czy możesz wkleić linki do jednego i drugiego przykładu produktu? Nie wiem czy myślę o tych samych możliwościach, o których piszesz. Po jednym niedostępnym z możliwością zakupu i jednym "wygaszonym".

już piszę

na stronie są wyświetlane produkty, nie ma znaczenia czy te na stronie głównej czy w danej kategorii produktowej. Jeżeli kilku produktom damy "status" na taki bez możliwości kupowania, to on dalej wyświetla się na stronie w tym samym miejscu. A mógłby wypadać na dół wyświetlanej kategorii, tak aby na górze strony np nie wisiały produkty oczekujące np na dostawę.

Zdecydowanie produkty, których nie ma na stanie automatycznie powinny znikać a ręcznie powinno dać się ustawić "możliwość zamawiania " która jednocześnie przywracała by produkt na stronę. Zaczynam dopiero z platformą ale jako hurtownia mam już część produktów przygotowanych do wyświetlania. 2500 jest na stanie a 800 nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek się pokażą. Po co klient ma widzieć szklaną bombkę w kolorze sinopapusiastym , którą mieliśmy w sprzedaży w zeszłym roku i która nie wiadomo czy będzie też w tym roku , a nawet jeżeli to może być na innym symbolu itd.   Ręczna zmiana nie wchodzi w grę. 

PS. jestem w trakcie budowy sklepu , wysyłam linko do bratowej żeby zerknęła jak to wygląda i już pierwsze pytanie 

" kiedy będę miał jakieś tam patery bo widzi że teraz ich nie mam" - patera którą wyprzedawałem na początku roku, 50% tańsza niż te które mam na półce. 

Może chociaż automat który produkty o stanie zero ustawiał by na końcu listy?

Dnia 17.01.2018 at 10:00, Marcin Piskorz napisał:

@OPTO Nie mamy w planach takiej zmiany, jednak wprowadzę ją do rozważenia jako sugestię Klienta.

Właśnie natknęliśmy się na ten problem i trafiliśmy tutaj szukając pomocy.

Czy pomysł automatycznego zrzucania produktów niedostępnych na dół listy (strona główna/widok kategorii) został jakoś rozpatrzony, lub zaimplementowany do platformy?