Jump to content
michal8184

Dwa stany magazynowe

Recommended Posts

Witam

Czy istnieje możliwość zrobienia kilku stanów magazynowych, niektórzy posiadają kilka sklepów stacjonarnych i niestety nie ma możliwości zrobienia stanów w każdym z sklepów. Bardzo by to ułatwiło np. zrobienia zamówienia z odbiorem własnym w konkretnym sklepie.

• Upvote 1

Niestety, nie ma takiej możliwości. Jest jeden magazyn w Shoperze i jeden stan magazynowy dla każdego produktu.

Jedynie warianty magazynowe mogą mieć osobny stan, ale zakładam, że nie o to chodzi - ewentualnie poproszę o więcej szczegółów.

Napisała Pani: "Planujemy wydanie takiej funkcji w pierwszej połowie roku."

Przy wykupowaniu nowej licencji w czerwcu w rozmowie telefonicznej z Waszym konsultantem, zapewniał mnie, że będzie taka opcja. Dlatego, też wykupiłem licencję na następny rok. Można poruszyć ten temat gdzieś u Was, bo naprawdę jest to bardzo fajna opcja.

Pozdrawiam

Na pewno ten temat poruszę ponownie, przekażę Twoje zapotrzebowanie do działu rozwoju. 

Ponieważ nie chciałabym spekulować, jak długi byłby czas oczekiwania na wdrożenie takiej funkcjonalności dla wszystkich sklepów, proponuję, abyś dopytał o możliwość wdrożenia tego indywidualnie w zakresie abonamentu Shoper Premium - skontaktuj się proszę przez naszą stronę

image.png.858538caa089c0fbb4561c2dfd66226b.png

Dzien dobry 

odgrzeje watek rozumiem że nic sie nie zmieniło w tym temacie ?

Mając podstawowy magazyn u siebie w firmie i zasilając sie dodatkowo XML od dostawcy Klienci często chca odebrać produkt  po kilku minutach widząc dostępność.

Prezentowanie stanów z dwóch magazynów w formacie  np 2 / 140 byłaby jasnosć sytuacji.

Gwarantuje że jest to poszukiwana przez wiele osób funkcjnalność czy faktycznie tak problematyczne jest jej wdrożenie ?

Również dropshopping wielo magazynowy będzie możliwy po wprowadzeniu tej funkcjonalności. 

Znacząco zwiększyła by mi się liczba oferowanych produktów , a przez to liczę , że i obroty. Dlatego podejrzewam, że wiele osób tak jak i ja , jeśli znajdą platformę oferującą taką funkcjonalność rozważy z migrację.

Posiadam shoper premium i na pytanie ( grudzień 2019r.) o tworzenie drugiego koszyka dla innego magazynu otrzymałem odpowiedź o braku takiej możliwości ( Zgłoszenie nr: 711604 ) 

Czy coś się zmieniło od tego czasu i mogę spodziewać się innej odpowiedzi?