Jump to content

Recommended Posts

Jest możliwe. :) 

Temat ZAPIER wraca do nas i rozważamy dodanie takiej integracji, jednak nie mogę Ci w tym momencie podać konkretnego terminu, w jakim się pojawi. Na pewno nie stanie się to w bieżącym półroczu, bo mamy na najbliższe kwartały już mocno sprecyzowane plany.  

Czy masz już konkretny pomysł, co chciałbyś integrować przez ZAPIER'a?

Skoro pojawia się już informacja, że macie "mocno sprecyzowane plany" to mogłabyś Joanno troszkę uchylić rąbka tajemnicy ? :) Jestem ciekawy czego można się spodziewać w najbliższej przyszłości.

Jasne. :)

W planach mamy RODO - z przyczyn niezależnych, jak i oczywistych; przekierowania 301 oraz odbiory w punktach poczty polskiej - to część planów, nie podaję dat, bo ten proces jest zbyt złożony, aby określić się ze stuprocentową pewnością.

Na 100% natomiast mogę potwierdzić, że w najbliższej aktualizacji wejdą długo wyczekiwane zestawy produktów oraz możliwość definiowania widoczności produktu w poszczególnych porównywarkach. 

"W planach macie RODO" - czy będą dostępne aktualizacje sklepu obejmujące wyświetlanie się niezbędnych zgód klienta i ich rejestrację w systemie oraz informacje o przetwarzaniu danych wg nowych przepisów czy też trzeba wszelkie zmiany w potwierdzeniach zamówień i pozostałych punktach procesu sprzedaży wprowadzać na własną rękę?

pozdrawiam :)

RODO wprowadza szereg zmian - dostosowanie, nie ukrywam, będzie bardzo szerokie. Jednocześnie naszym celem jest maksymalne uproszczenie procesu dla Was, jako właścicieli sklepów.

Obecnie ustalamy kluczowe kwestie takie jak:
- Wygląd i zasada działania rejestru 
- Zasady ewentualnej przebudowy formularzy pod względem pozyskania danych osobowych
- Wyjaśniamy zależności przetwarzania danych i ich przekazywania (dokładnie określając np. Sklep-kurier)
- Wyjaśniamy kwestię prawa do zapomnienia w momencie gdy w systemie znajdują się faktury vat itp. oraz sam proces “kasowania” danych

Odpowiadając wprost na Twoje pytanie - tak, będą takie aktualizacje. Pojawi się również webinar, w którym omówimy zmiany związane z RODO. 

Wiele kwestii (w tym chociażby powyższe) konsultujemy z prawnikami i czekamy na ich wykładnię oraz potwierdzenie naszej interpretacji rozporządzenia. Zapewniam jednak, że prace po naszej stronie przebiegają sprawnie i będziemy gotowi na czas.

Ja ze swojej strony mogę dodać, że webinar zaplanowaliśmy na najbliższy wtorek tj. 26 marca o godz. 10. Poprowadzi Tomasz Klecor z LegalGeek. Spotkanie to zainauguruje cały cykl edukacyjny dotyczący RODO. Szkolenie dostępne będzie pod tym linkiem 

I nagranie oczywiście zostanie później udostępnione.