Jump to content
Sign in to follow this  
s.shop

Język Angielski

Recommended Posts

Jest dostępne w standardzie tłumaczenie na język angielski/Stany Zjednoczone w zakładce Konfiguracja -> ustawienia regionalne.

eng.thumb.png.ae1a0e05b9abbf17ba6f2d5769b3b0cd.png

W edycji ustawiasz aktywność angielskiej wersji oraz (opcjonalnie) angielski jako domyślny język sklepu.

edycja.thumb.png.2dd6ec3d463f5b7f1136ee1afbf8bb46.png

Dzieki za szybka odp - czy niezbedne jest przetlumaczenie kazdego produktu zeby byl on widoczny po przelaczeniu na jezyk angielski?. Na innych platformach dziala to tak ze jesli cos nie jest przetlumaczone to w trybie angielskim sa po prostu polskie opisy, tutaj niestety znika mi praktycznie wszystko poza grafiką, zalezalo mi glownie na tlumaczeniu na angielski w dziale kosz oraz przy platnosciach.

Na chwilę obecną wygląda to właśnie tak - trzeba samodzielnie przygotować opisy. Jednak Twoje uwagi skrzętnie odnotowałam i przekazałam Kierownikowi produktu, który, mam nadzieję, uwzględni ułatwienie tłumaczenia w najszybszym możliwym czasie. Gdy poznam szczegóły (kiedy i w jakim zakresie miałyby nastąpić zmiany), na pewno odezwę się w tym wątku.

Czy można skopiować/zaimportować tłumaczenia amerykańskie do brytyjskiej wersji językowej? Jeżeli tak to w jaki sposób?

@dodek Oczywiście, jest taka możliwość.

Przejdź do zakładki Konfiguracja -> Ustawienia regionalne -> Języki

Skorzystaj z opcji import/export: wyeksportuj wersję językową amerykańską:

image.png.60e6542026e862782c86728072afb0ab.png

następnie zaimportuj ją dla wersji angielski/Wielka Brytania

image.png.eead631820e4a2388e529fa36b9ae0a6.png

Możesz dla wszelkiej pewności wyeksportować wersję angielską/Wielka Brytania i zapisać ją soie na dysku, aby w razie potrzeby móc ją przywrócić do pierwotnej wersji. 

A czy nie może być tak, że skoro włączamy język to z automatu pokazuje się na sklepie w wersji xxx. Obecnie każda wersja językowa, to tak jakby robienie całego sklepu od nowa. Każda strona, każdy produkt...