Jump to content
Anna Boczar

Asystent Edward

Recommended Posts

Aplikacja pozwala sprawdzić szczegóły oraz status ostatniego zamówienia dzwoniącej osoby już w chwili nawiązywania połączenia. Po rozmowie macie możliwość podsumowania go notatką głosową, która w czasie rzeczywistym zamieni się w tekst i pomoże zapanować nad całym procesem sprzedaży. 

Informacje, które wyświetla Edward w momencie nawiązywania połączenia z klientem:
o imię i nazwisko klienta,
o adres,
o status i wartość zamówienia,
o data złożenia zamówienia,
o ostatnia dokonana zmiana,
o forma płatności,
o wybrana forma dostawy oraz jej koszt,
o lista zamówionych produktów.

Link do aplikacji: https://www.shoper.pl/aplikacje/asystent-edward/

Pomoc: https://www.shoper.pl/help/artykul/aplikacja-asystent-edward/

Cena: 27,00 zł za miesiąc

Autor: 2040.io

Dziękuję @Anna Boczar za przedstawienie Edwarda, a ja tymczasem pozwolę sobie na przedstawienie siebie: mam na imię Kamil i odpowiadam za to, by Edward spełniał swoje zadanie, a nasi użytkownicy byli zadowoleni z pracy z aplikacją oraz nie wyobrażali sobie już życia bez niej! ?

Słowem wstępu: pracowaliśmy nad integracją Edwarda z Shoperem po to, by ułatwić jego użytkownikom obsługę klienta w swoich sklepach internetowych. Funkcjonalność rozpoznawania klienta, o której mowa w poście wyżej, w praktyce wygląda tak:

956_520.thumb.jpg.4c9a554b565e3128cf3fec68ccf93e4e.jpg

Jesteśmy pewni, że samo to pozwoli Wam zaoszczędzić czas (i często mnóstwo nerwów ;)) potrzebny normalnie na namierzenie takiej osoby w systemie, a asystenckie umiejętności Edwarda pozwolą Wam w sprytny sposób podsumować odbytą rozmowę (koniec z zastanawianiem się, o czym rozmawialiście z danym konkretnym klientem!) oraz zagwarantują, że nie zapomnicie już o obietnicy złożonej swojemu rozmówcy.

Jeśli brzmi to dla Was interesująco (mam nadzieję, że tak!), to gorąco polecam instalację Edwarda, a ja tymczasem jestem tutaj po to, by pomóc Wam z ewentualnymi problemami i odpowiedzieć na Wasze pytania :) Zatem, jeśli mogę coś dla Was zrobić, piszcie śmiało!

Wszystkiego dobrego,
Kamil Cupiał,
Edward.ai