Jump to content
CosyCott

Koszyk ONE STEP

Recommended Posts

@Shoper czy planujecie może w końcu zmianę koszyka na bardziej przyjazną i dostosowaną do realiów światowych? Mam na myśli koszyk jednoetapowy znany chociażby z Shopify czy też z rodzimego Shoplo.

dzięki z góry za odpowiedź.

Niestety, nie mam żadnych przesłanek, aby w najbliższym czasie planowana była taka funkcjonalność. 

Przekażę Twoje pytanie jako sugestię, aby taka funkcja była wzięta pod uwagę.

Najprawdopodobniej rozwiązanie takie będzie dodane w postaci aplikacji, jednak nie mogę się wypowiedzieć, w jakim terminie się pojawi - aplikacja nie trafiła jeszcze do nas do testów. 

Tak, wdrożyłem to u siebie i spadły zamówienia.

jest to brzydki moduł, powinien być bardziej UXowy, jak w shopify ...czekam na poprawki i łądniejszy wyglad moze wtedy znowu to kupie...

CosyCott na pewno mówimy o tej samej appce? ten soobasket jest dość ładny ?  chyba masz na myśli inną apkę  "skrócony koszyk od shopgadget"

Zrobiliśmy już wszystko, co się dało, aby cena aplikacji była jak najbardziej przystępna. 

Teraz kolej na odzew od Was - piszcie bezpośrednio do Soolution, jestem pewna, że będzie im bardzo miło, gdy dowiedzą się, że aplikacja Wam się podoba. :) 

Być może również duże zainteresowanie aplikacją wpłynie jeszcze na jej cenę, ale to już zależy od autora aplikacji, który zajmuje się jej utrzymaniem i rozwojem.

Namiary na autora: 

Soolution Sp. z o.o.

48 512 224 665

[email protected]

Testuję ciągle i jak narazie fajnei się sprawdza a chłopaki odpowiadają błyskawicznie i naprawiają błędy błyskawicznie!

Czekamy na zagraniczne domeny:) 

Mimo wszystko będę prosił o niższą cenę - nie oszukujmy się - podnosi to bardzo abonament:)

Jak na tydzień testów - polecam.

Narazie mam jeden problem - korzystam z marketing automation i wcześniej miałem ustawiony porzucony koszyk zaraz na step 2 jak tylko użytkownik wpisywał maila i przechodził dalej dane trafiały do SALESmanago potem mieliśmy porzucony koszyk. Dzięki temu że appka ma one step - dane po wpisywaniu w formularzu ofc nie wpadają do systemu - co za tym idzie porzucony koszyk jest możliwy tylko i wyłącznie dla klientów już w bazie..Czy możemy jakoś np przesyłać zdarzenie z SHopera - transaction? Przykład: jeśli klient wypełni koszyk ale porzuci transakcję - taka informacja lecąca do marketing automation odpali nam porzucony koszyk.

będę wdzieczny za pomoc;]

@Joanna Worona jest problem z tym koszykiem, zgłosiłem 3 dni temu na bok ale nikt nie raczy odpowiezieć. może pomożesz? 

zainstalowałem moduł skróconego koszyka Soolution.pl - na obydwu sklepach nie przesyła się od tego momentu zdarzenie zakup do fb

prosiłbym bardzo o sprawdzenie, chłopaki z soolution mówią że po ich stronie wszystko gra.

w dodatku ceny zagraniczne też źle się przesyłają ale z tego co wiem już Wam to zgłosili i ktoś si tym zajmuje. 

Ja rozumiem że jest #koronasyf ale pracujemy wszyscy...

odpowiadając na moje zgłoszenie sprzd 4 dni... i naprawieniem obydwu błedów ponieważ leżą po stronie shopera.odpowiadając na moje zgłoszenie sprzd 4 dni... i naprawieniem obydwu błedów ponieważ leżą po stronie shopera.