Jump to content
Adam_1992

Mini galeria w menu produktiu

Recommended Posts

Witam, jak mogę zmienić ilość wyświetlanych obrazków w mini galerii w menu produktu ? Chodzi mi o galerie w klasie innersmallgallery/r--l-flex r--l-flex-wrap with-nav . Widzę ze obrazki do galerii ładują się w klasie r--l-flex r--l-flex-vcenter wtedy obrazek jest wyświetlany oraz dodaniem do klasy none żeby nie wyświetlać obrazka. Problem polega na tym ze tylko jeden obrazek laduje sie a reszta jest w klasie none i nie widać tych obrazków. Gdzie można ustawić ile obrazków powinno sie załadować do wyświetlenia ? Na stronie https://developers.shoper.pl/theme-development/js/imageslider znalazłem kod który wydaje się manipulować tą klasa mini galerii. A sama galeria jest tworzona w scripts/product/gallery.tpl . Dołączam obrazki obecnego stanu i stanu jaki próbuje uzyskać. Jeśli ktoś miał styczność lub ma jakieś pomysły jak to rozwiązać z góry dziękuje za wszelkie sugestie i porady.

1704528186_Obecniewidok.thumb.png.a7ce20fdfdda020aa53df68f4d9ed400.png

756534365_Obecnieklasy.png.be7faa0b1e3cbca25130b39ff5b16212.png

2064449158_Docelowywidok.thumb.png.345bcf183bd38324cd301114f8298fc7.png

1388686315_Doceloweklasy.png.aaeb4c8e2729ce44d4eb65fe6ceaecb5.png

Minigalerią zarządza kawałek kodu JS i z poziomu panelu nie ma wyboru ilości zdjęć które się tam wyświetlają.
Jeśli chcesz zmienić działanie tej funkcji, konieczna będzie edycja JSa, jednak zaznaczam - jest to edycja zaawansowana i nie zalecamy, aby samodzielnie wprowadzać w niej zmiany.